Військові Львівщини продемонстрували ЗМІ свій побут

Військові Львівщини продемонстрували ЗМІ свій побут

У понеділок цивільні журналісти побували в 184-му навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ та 24-й окремій механізованій бригаді короля Данила, що дислокуються неподалік Яворова. В польових умовах армійці проходили вогневу, тактичну, спеціальну підготовку, долали смугу перешкод та вправлялися на тренажерах. Більше про це знає наш спеціальний кореспондент Анатолій Стельмах, він на прямому зв’язку.

Найбільше представників ЗМІ зацікавили заняття з вогневої підготовки, на яких майбутні розвідники навчалися діяти в парі та у складі групи. Все спокійно, злагоджено, аналізуючи помилки кожного та додаючи досвід інструкторів, які пройшли підготовку за стандартами НАТО та мають практичний досвід бойових дій на Сході України.

Оглянули журналісти й умови проживання на полігоні, та були відверто вражені. Казармені приміщення радянського типу відходять у минуле. На зміну їм прийшли кімнати у гуртожитках на 4-5 осіб. Є тут і душові та пральні кімнати, спортивна інфраструктура, місця відпочинку.

Також медійники змогли побувати на заняттях, де військові опановують протитанкові ракетні комплекси. Спочатку теорія, потім сучасні тренажери в класі й вже за результатами заліків польова фаза. Зі схожою програмою у вівторок журналісти побували в гостях у львівських десантників.