Військові виші визначили кращу команду з футзалу

Військові виші визначили кращу команду з футзалу

У Львові завершився чемпіонат з футзалу серед вищих військових навчальних закладів. Хто переміг у змаганнях знає Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

 

Три дні на базі Національної академії сухопутних військ тривав чемпіонат з футзалу. У ньому брали участь спортсмени вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. Змагались між собою 6 команд, відповідно до шести військових вишів: з Одеси, Львова, Харкова, Києва та Житомира. За правилами змагань грати футбол мали право як курсанти, так і офіцери, які навчаються та проходять військову службу у навчальному закладі. Турнір виявився досить активним. Всі матчі були насиченими та досить результативними.

Змагання проходили за круговою системою, тобто всі команди мали матчі з кожної з команд-учасниць. Цьогоріч найсильнішими футболістами виявилися спортсмени з Житомирського військового інституту імені Корольова. У них практично всі перемоги, і за результативністю вони посіли перше місце. 

Як повідомили організатори змагань, представники національної академії змагання з футзалу, — це перший спортивний етап в загальній військовій спартакіаді 2020 року. Попереду ще відбудуться змагання з тактичної стрільби, боксу, воєнізованого кросу та інших видів спорту.

Також додам, що такі ж змагання, теж на базі національної академії, відбудуться вже за тиждень. У них візьмуть участь команди-представники видів і родів військ Збройних Сил України.