Військовий комісар Львівської області розповів про підсумки осіннього призову

13.12.2019
Військовий комісар Львівської області розповів про підсумки осіннього призову

Брифінг для преси провів військовий комісар Львівської області. Що він розповів журналістам, знає наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

 

 

 

 

Тема брифінгу — підсумки осіннього призову. Офіційно він триватиме до 31 грудня, однак на Львівщині його вже завершили. Військовий комісар полковник Олександр Тіщенко зазначив: до Збройних Сил України та інших військових формувань, як і було заплановано, вже вирушили 690 призовників. Першими на дільниці у перший же тиждень прийшли 250 молодих чоловіків, які мали тверде бажання стати до лав нашої армії. Інших 440 довелось запрошувати повістками. Зараз на строкову військову службу призивають чоловіків віком від 20 років. Однак за бажанням самого призовника та згоди його батьків, потрапити на службу в армію можна й у 18 років. Так от таких охочих цього призову було близько сорока. Найбільше призовники хотіли б служити у Старичах на Львівщині. Там знаходиться Навчальний центр та Міжнародний центр миротворчості і безпеки Національної академії сухопутних військ. Загалом же загальна тенденція — це бажання проходити службу у своєму регіоні. Щоб можна було хоча б час від часу бувати вдома. Військовий комісар каже, більша частина призовників служитимуть у західних областях України.

Насамкінець військовий комісар розповів, що його підлеглі в районах активно спілкуються з військовослужбовцями, які повертаються додому після служби армії. Ніхто з цих чоловіків не мав претензій чи зауважень до служби, з ними не трапилося жодних інцидентів. Усі вони казали, що службою були задоволені.

Також військовий комісар підкреслив, що жоден з призовників не буде залучений до бойових дій у складі Об’єднаних Сил на сході країни. Головне завдання призовників — опанувати належним чином військову справу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток