Визначені переможці чемпіонату Збройних сил України з футзалу

Визначені переможці чемпіонату Збройних сил України з футзалу

У Львові завершився чемпіонат Збройних сил України з футзалу. Як проходив турнір, хто переміг, повідомив наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

 

 

 

 


Щорічно в армії проходить спартакіада Збройних Сил України з шести видів спорту. І один з них — футзал. Участь у турнірі взяли п’ять команд. Це збірні Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій. Кожна команда провела чотири матчі, тобто всі суперники зустрілися один з одним віч-на-віч. Третє місце посіла збірна Десантно-штурмових військ, друге — команда Повітряних Сил. Переможцем турніру стала збірна Військово-Морських Сил.

Усі учасники чемпіонату — не професійні спортсмени, а звичайні військовослужбовці різного віку, які просто люблять футбол і футзал, копають шкіряного м’яча під час спортивно-масової роботи у свої військових частинах. От наприклад кращим воротарем став капітан другого рангу.

На майданчику точилася запекла боротьба. Звичайно, усі команди прагнули довести, що вони найкращі. Та поза грою панувала дружня атмосфера. Гравці кажуть, що хоч вони і з різних команд, різних видів і родів військ, та роблять одну спільну важливу роботу — захищають нашу рідну країну.

Окрім участі в змаганнях учасники також встигли прогулятися вулицями прекрасного Львова, тож враження в усіх — пречудові. Ну а для нас усіх такий чемпіонат ще одне нагадування — варто рухатися, займатися спортом, бо це приносить гарні позитивні емоції і робить нас здоровішими.