Волонтери запрошують приєднатися до акцій, присвячених дітям із зони бойових дій

06.05.2019
Волонтери запрошують приєднатися до акцій, присвячених дітям із зони бойових дій

16 травня ми відзначатимемо День Вишиванки. Цього дня українці від маленького до дорослого одягнуть вишиті сорочки в дитсадок, університет, на роботу. Щоб на сході країни діти теж мали змогу сповна відчути це свято, волонтери всеукраїнської Сотні Доброволя вже вирушили до них з сорочками, які збирали по всіх регіонах. Про деталі поїздки в ефірі Армія ФМ розповіла голова цієї організації Наталія Воронкова.

"Ми – волонтерська сотня «Доброволець» - це команда волонтерів, яка об’єдналася ще на Майдані. А коли почалася війна в країні, ми спочатку опікувалися пораненими в Київському військовому шпиталі, допомагали лікарням і мобільним шпиталям на війні. Потім почали допомагати й військовим, почали їздити в зону АТО. Згодом у нас з’явилися підопічні дітки. Спочатку це були дитячі будинки й інтернати, а потім з’явилися дитячі садочки та школи, які розташовані в зоні бойових дій.

Ми проводимо легке патріотичне виховання. Започаткували багато проектів. Один з них – «Плаття для Попелюшки», в рамках якого ми привозимо випускні сукні та костюми для випускників. І – «Вишиванка дітям війни». Якраз зараз ми роздаємо сукні, косметику, прикраси, костюми, взуття – ті речі, які знадобляться випускникам тих шкіл, які найближче знаходяться до лінії бойових дій. Так само, ми починаємо роздавати вишиванки, які надходять нам з усієї країни. Всіх запрошуємо приєднатися до цієї акції. Так само стануть у пригоді якісь патріотичні прикраси – віночки, браслетки. Ці діти, які бачать війну не по телевізору, насправді, дуже шанують такі речі", - розповіла Воронкова.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток