Зараз в ефірі:

Все буде ОК!

23.03.2020
Все буде ОК!

Сьогодні Міжнародний день популярного слова. Тож давайте трохи дізнаємось звідки воно до нас прийшло та, що саме воно значить для українців.

 

 

 

 

 

 

ОК (також англ. okay, o'kay, ok) — англійське слово, що виражає згоду, схвалення, затвердження.  Вважається, що саме 23 березня у 1839 році вперше в газеті «Бостонський ранок» (the Boston Morning Post) було надруковано всіма улюблений нині вираз «о'кей». Проте не існує єдиної версії виникнення цього слова, їх є близько 20-ти.

Поєднання цих двох літер на знак згоди використовують чи не у всіх країнах світу. Сьогодні складно знайти людину, яка не вживає його в мовленні. А ще слово “окей” пишуть на клавішах схвалення певної дії в різних програмах, тож користувач ґаджетів щоденно має справу з цією абревіатурою. Ці дві літери тепер часто замінюють українські слова “добре”, “гаразд”, “авжеж”, “чому ні” і “нехай”. Вважається, що це слово універсальне і є доречним у багатьох мовленнєвих ситуаціях.

Дослідження міжнародної асоціації Global Language Monitor показують, що слово "OK" належить до найпоширеніших слів на Землі. Воно є загальновизнаним і загальнозрозумілим майже у всіх країнах світу. Часто “ОК” замінюють особливим жестом, при якому великий і вказівний пальці утворюють літеру о, а всі інші направлені догори.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток