Як наші десантники будуть представляти Україну в багатонаціональних навчаннях Saber Guardian-21?

27.05.2021
Як наші десантники будуть представляти Україну в багатонаціональних навчаннях Saber Guardian-21?

В Угорщині розпочалися багатонаціональні навчання Saber Guardian-21. Спеціальний кореспондент Олег Плаксій з місця події розповів в ефірі Армія FM про те, як проходять перші дні масштабного заходу.

 

 

 

 

 

В навчаннях, які у цьому році проводяться біля міста Варпалота на території Угорщини разом з українськими військовими беруть участь військовослужбовці зі Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Чехії, Словакії та Республіки Польща. Україну представляє десантно-штурмова ротно-тактична група 13 окремого батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з міста Житомира.

Доцільність та важливість участі в заході визначається необхідністю підтримання і розвитку військового співробітництва зі збройними силами держав членів НАТО, відпрацювання навиків та вмінь, здобуття взаємосумісності.

За сценарієм цьогорічних навчань українські десантники діятимуть разом з військовими із США та Угорщини в основних силах “BluFor”, які будуть протистояти умовному противнику.

Початок активної фази заплановано на 1 червня, зараз же, в військових штабах триває процес планування. Так, керівництво підрозділу десантно-штурмових військ з’ясовує обстановку, відпрацьовує попередні бойові накази та проводить переміщення сил та засобів. 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток