Як розпочалася Міжнародна спеціальна виставка Зброя та безпека-2019?

Як розпочалася Міжнародна спеціальна виставка Зброя та безпека-2019?

Сьогодні в Києві відкрилась ХVI Міжнародна спеціалізована виставка Зброя та безпека-2019. Вона триватиме протягом 8-12 жовтня в Міжнародному виставковому центрі.

Про останні розробки вітчизняного та закордонного ВПК в ефірі Армія ФМ розповів Андрій Давидов.

 

 

 

 

 

"Станом на зараз, основна маса присутніх це представники ЗМІ та учасники виставки. Оборонно-промисловий комплекс України представлятимуть близько 200 учасників. Це експозиції Укроборонпрому, Ліги оборонних підприємств України, Державного космічного агентства України, стенди державних і приватних фірм.

Серед іноземних представництв відзначу Національний павільйон США (10 підприємств), організований комерційною службою при Посольстві США в Україні та наймасштабніший серед іноземних представництв Національний павільйон Туреччини (16 підприємств). Також Національні павільйони мають Польща та Чехія.

Як завжди, метою виставки є сприяння розвитку оборонної промисловості; удосконаленню технічної оснащеності армії поліції, сил реагування на надзвичайні ситуації; просування на світовий ринок української військової техніки, зброї та засобів спеціального призначення; розвиток міжнародного військово-технічного співробітництва, удосконалення оснащення приватних підприємств галузі безпеки.

Відзначу, відвідувачам варто переглянути фотовиставку до річниці рятувальної операції українських вертолітників з евакуації мирного населення з Абхазії у жовтні 1993 року. Тоді наші ЗС допомогли Грузії вивести кілька тисяч грузин з охопленого війною регіону в безпечні місця.

Також у програмі виставки: Демонстраційні покази роботи професійних охоронців, Кубок Києва з дрон-рейсінгу, лучний та страйкбольний тири", - розповів Давидов.