Як змінилася екологія під час карантину?

12.04.2020
Як змінилася екологія під час карантину?

 

Людина, яка бачить позитив у дрібницях, добре почувається. Тож аби покращити вам настрій, команда Армія FM  публікує добірку прикладів, як карантин вплинув на екологію нашої планети Земля.

 

 

 

 

В Індії за час карантину забруднення повітря зменшилось настільки, що жителі північного штату Пенджаб вперше за 30 років побачили гірський хребет Гімалаїв, що на відстані понад 100 кілометрів. Також в Індії  слони вільно пересуваються дорогою в окрузі Кодагу, адже зараз там немає машин.

Через введення карантину повітря над Китаєм стало набагато чистішим, знімки супутників із космосу свідчать про значну різницю.

Повітря в Бейруті, столиці Лівану, теж значно очистилося. На фото вересень 2019 року і березень 2020. Зміни рівня забруднення вражають.

У Венеції очистилися навіть канали – вода там стала чистою вперше за 60 років. Ще одна хороша новина – туди повернулись лебеді. Знімки радують не тільки жителів Венеції, а й весь світ.

Терпіли 10 років і нарешті панди влаштували сеанс інтиму завдяки карантину. Мешканці гонконгського зоопарку Ocean Park - великі панди Ін Ін і Ле Ле - спарилися вперше за 10 років спільного життя. Співробітники Ocean Park помітили, що поведінка панд змінилася, коли зоопарк закрили для відвідувачів. З кінця березня Ін Ін стала більше грати в воді, а Ле Ле мітив територію і шукав запахи своєї супутниці. Чи вдалося їй завагітніти, стане відомо не раніше червня. Тож тримаємо за них кулачки і чекаємо на поповнення.

Помітно, що природа почувається набагато краще, коли люди сидять вдома і менше втручаються у життя тварин.

Матимемо надію, що ці зміни не припиняться із завершенням карантину. Пам’ятайте, що берегти потрібно не лише себе, а й те, що нас оточує.

Армія FM бажає вам хорошого настрою. І нехай ваш градусник завжди показує 36, 6.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток