Які заходи проводяться на КПВВ, аби виявити коронавірус?

Які заходи проводяться на КПВВ, аби виявити коронавірус?

 

 

Аби уникнути загрози коронавірусу на території ООС здійснюють спеціальні заходи. Про те, як працюють пропускні пункти сьогодні в етері Армія FM розповів військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

 

«На КПВВ «Майорськ» йдуть перевірки людей, які їдуть з тимчасово окупованої Горлівки в Україну. Представники прикордонної служби в захисник масках та рукавичках несуть чергування на КПВВ. Кожному, хто прибуває з Горлівки та інших населених пунктів, вимірюють температуру спеціальним обладнанням. Військові медики регулярно проводять дезінфекцію приміщень та боксів на КПВВ», - повідомив військовий журналіст.

Також Ануфрієв зазначив, що у разі виявлення людини з температурою понад норму негайно викликають лікарів. Медики чергують на пропускних пунктах і обстежують підозрілого, а в разі необхідності забирають його до лікарні.

Станом на сьогодні на Луганщини працює КПВВ «Станиця Луганська», на Донеччині: Марїнка, Майорське Новотроїцьке та Гнутове. Пропуск здійснюється в штатному режимі з 7-ї ранку до 18.30 вечора.

«Зараз введено тимчасову заборону в’їзду з окупованих територій громадян, що не мають місця реєстрації та проживання на території підконтрольній Україні, також забороняється в’їзд іноземним громадянам», - додав Ануфрієв.

Крім того на Луганщини та Донеччини зараз функціонують військові шпиталі, які щодня, крім вихідних, здійснюють прийом місцевого населення з 15.00. Це госпіталі в Сєвєродонецьку, Часовому Яру, Покровську та Маріуполі.

Самі ж медики радять частіше мити руки, провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання. Не панікувати та не піддаватися на провокації.