Японія надала сучасне медичне обладнання для військових

26.02.2020
Японія надала сучасне медичне обладнання для військових

Військово - медичний клінічний центр Північного регіону у рамках проекту ЮНОПС отримав медичне обладнання від народу Японії.

 

 

 

 

 

 

Якість лікування військових відтепер покращиться завдяки цифровій рентген-системі з дистанційним керуванням та 2 комплектам оптоволоконної бронхолітичної системи. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив  наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

Під час церемонії передачі Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі зазначив, що Японія із 1991 року надає підтримку українському народові, і її сума становить  зараз понад 3 мільярди доларів США. Після 2014 року співпраця лише активізувалася і значні кошти пішли на забезпечення військових госпіталів.

Також він запевнив, що Японія надаватиме матеріально-технічну допомогу медичним закладам Збройних Сил України і надалі.

Зі свого боку, заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк подякував Надзвичайному та Повноважному Послу Японії в Україні за  турботу про захисників України.

"Доброчинці доправили апаратуру до Харкова, налаштували усі прилади, а також оплатили двотижневе навчання фахівців шпиталю в столиці України"-, зауважив військовий журналіст.

За словами командувача медичних сил Ігоря Хоменка, співпраця триває не перший рік. Військові медичні заклади вже отримали ендоскопічне обладнання, дихальну апаратуру, комп’ютерний томограф.

"Вартість цієї партії обладнання понад 8 мільйонів гривень. Апаратура значно розширює можливості військових медиків в лікуванні військовослужбовців, зменшує терміни проведення досліджень, скорочує час діагностичного пошуку та дозу випромінення для пацієнтів", - додав Олег Плаксій.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток