Жінки в Збройних Силах

08.03.2021
Жінки в Збройних Силах

Жінки становлять понад половину населення світу, рахуючи кожну європейську країну, зокрема й Україну. Це означає, що вони можуть привнести більше половини знань, половини таланту, половини здібностей, а іноді й зовсім інший погляд на вирішення військових проблем.

 

 

 

 

Девід Бентон (старший радник зі стратегічних комунікацій при МОУ, відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні): Відомо, що гендерно збалансовані перспективи та участь жінок сприяють покращенню створення політики щодо запобігання та вирішення конфліктів, відновленню. На тактичному та оперативному рівнях жінки здатні ефективніше спілкуватися з жіночим населенням – в таких місцях, як Афганістан, тільки вони можуть це зробити.

Повноцінна інтеграція жінок в збройні сили є тактичною необхідністю в галузі безпеки та культурного порозуміння, оскільки вони можуть слугувати зразками для наслідування у побудові держави та миру. І хоча деяким жінкам доводиться виконувати одні із найскладніших фізичних завдань, під час ведення військових дій у сучасному світі менше покладаються на полчища жорстоких піхотинців, а більше на складні технічні платформи та вирішення проблем.

Жінки вносять у збройні сили талант, що робить їх більш пристосованими, гнучкими та придатними для вирішення проблем безпеки, які постають зараз і можуть виникнути в майбутньому.                                                                                    

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток