Зміни до 606 Наказу: Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовими ЗСУ

03.08.2020
Зміни до 606 Наказу: Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовими ЗСУ

Нещодавно Міністерство оборони України внесло зміни до Наказу № 606 Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв. Ми запросили до нашої студії начальника відділу розробки та впровадження військової символіки ГУРСМЗ ЗСУ Ігоря Непоту та його заступника Віктора Тимченка, щоб вони розповіли про всі важливі зміни в Наказі.

 

Новими правилами впроваджено нові знаки розрізнення військових звань до парадної та парадно-вихідної форми одягу. Зазнали змін і самі знаки розрізнення вищого офіцерського та сержантського і старшинського складу. Знаки розрізнення військових звань на польовій формі одягу, як і надписи на нагрудних знаках, повинні бути виконані чорною ниткою.

Впорядковано розташування нарукавних знаків. Як на парадній (парадно-вихідній), так і на польовій формі одягу нарукавні знаки, що вказують на приналежність до виду чи роду військ, розміщуються на правому рукаві. Нарукавний знак військової частини — на лівому. Знак «Державний Прапор України» має бути на обох рукавах.

Зазнали змін і емблеми на комір парадної та повсякденної форми одягу. Нові емблеми отримав вищий офіцерський склад, десантно-штурмові війська, війська зв’язку, спеціалісти автоматизованих систем управління, захисту інформації та кібербезпеки, медична та ветеринарна служба, частини радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки, підрозділи морської піхоти, армійської авіації, військової служби правопорядку, військово-топографічної служби та Державної спеціальної служби транспорту.

Затверджено нові беретні знаки радіотехнічних військ та військ зв’язку, морської піхоти та Державної спеціальної служби транспорту.

Нові нарукавні знаки визначено для Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, військової служби правопорядку, медичної служби, Державної спеціальної служби транспорту, морської авіації та морської піхоти.

Правилами, до яких внесено зміни, передбачається носіння нових елементів однострою, а саме демісезонної куртки, жіночого кашкета та спортивної форми. Впорядковується форма одягу військовослужбовців-жінок Військово-Морських сил. Врегульовано порядок носіння сорочки-поло.

Пілотки залишено лише для авіаційних частин, а кант на них приведено до єдиного білого кольору.

Сам Наказ відтепер має назву Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту та ліцеїстами військових ліцеїв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток