АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 10 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

09.06.2021
АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 10 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Слід вже подумати про своє здоров'я. Новий день краще почати з упевненості, що у вас все добре як на службі, так і вдома.

Телець

Вам сьогодні не варто захоплюватися солодким і робити великі покупки. Грошове забезпечення в цьому місяці прийде не вчасно, тож збережіть трохи заощаджень на потім.

Близнюки

Сьогодні вам краще плідно попрацювати, щоби досягти поставлених цілей і не втратити накопиченого добробуту. Не здавайтеся, мир вже зовсім поруч.

Рак

Незважаючи на велике бажання перекласти частину проблем на інших, вам доведеться розраховувати на самих себе. Прояв ініціативи та бойового духу принесе вам успіх у майбутньому.

Лев

Можливий невеликий безлад у сімейному житті. Тому сьогодні ключовий день для того, аби з’ясувати, що в боротьбі з ворогом ви зовсім забули про особисте життя. Зателефонуйте додому і розкажіть усе, що вас турбує.

Діва

Цей день зажадає від вас величезної напруги. Навіть у дрібницях. Потрібно буде проявити свою розсудливість у словах і діях, прибравши зайву гарячкуватість.

Терези

Для вас день видасться особливо активним. Це будуть нові знайомства і нові можливості заявити про себе. 

Скорпіон

День для вас почнеться досить спокійно, проте, цей спокій оманливий. Голова, забита поганими думками погіршить відносини з побратимами.

Стрілець

Цей день стане досить серйозним випробуванням. Доведеться захищати своє чесне ім'я і свою територію від зовнішніх посягань. Очікується, що друга половина дня стане визначальною.

Козоріг

У вас з'явиться можливість здійснення давньої мрії, необхідно лише не впустити шанс.

Водолій

Ви не даєте виходу емоціям і тримаєте їх у собі, у зв'язку з чим організм зірветься і створить вам чимало проблем. Загальна фізична слабкість, депресивний стан і ослаблений імунітет будуть викликані стресовими ситуаціями.

Риби

Вам сьогодні не позаздриш — багато роботи, службові конфлікти і навіть сварки. Але пам'ятайте, що зовсім скоро вас чекають чергові вихідні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток