Армійський гороскоп на 19 жовтня 2020 року

18.10.2020
Армійський гороскоп на 19 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зірки радять Овнам бути максимально обережними при оборонних закупівлях. Не перераховуйте гроші на карту незнайомцям! Можете зіткнутися з шахрайством і втратити більшу суму.

Телець

Приділіть трохи часу рідним і побратимами. Зателефонуйте першими і налагодьте контакт з людиною, яку почали втрачати. Доля сприятиме вам у таких справах.

Близнюки

На вас чекає монотонна робота з рапортами і заявами від підлеглого особового складу. Щоб не загрузнути в рутині, не забувайте робити невеликі перерви.

Рак

Вам варто бути готовим до несподіванок на лінії зіткнення. Є велика ймовірність, що трапиться подія, яка стане доленосною і зможе змінити ваше життя назавжди.

Лев

Зірки говорять, що вас можуть засипати порадами про те, як правильно нести військовий обов’язок. Не беріть собі до голови вказівки інших людей. Ви самі можете визначити, що для вас добре, а що — погано.

Діва

Якщо є можливість — відключіть рацію і не сідайте за РЛС, ви занадто багато часу проводите в гаджетах, забуваючи про реальне життя.

Терези

Зірки говорять, що на вас очікують приємні новини зі штабу. Це може бути пов'язано з підвищенням по військовому званню. Тому не втрачайте ініціативності і спробуйте отримувати нові знання.

Скорпіон

Гороскоп радить намагатися уникати конфліктних ситуацій у військовому колективі. Не дозволяйте наростати напрузі в сім'ї або на роботі.

Стрілець

Зірки радять звернути увагу на зовнішній вигляд. Приведіть до ладу свою польову форму та обмундирування.

Козоріг

Гороскоп рекомендує кинути всі сили та енергію на культурно-просвітницьку роботу з особовим складом. Так ви позбудетесь від зайвих роздумів.

Водолій

Пристрасті на фронті в цей день можуть загостритися, а невирішені конфлікти посилитися. Але немає нічого такого, що ви не змогли б пережити, якщо добре постараєтеся.

Риби

Щоб цей день був вдалим, після команди «Підйом!» знайдіть кілька хвилин на себе і уявіть майбутній день: спокійний, наповнений радістю і комфортом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток