Армійський гороскоп на 25 травня

Армійський гороскоп на 25 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні вам найкраще зосередитися на тому, щоб закріпити успіх, якого вдалося домогтися на лідерських курсах. При цьому варто побоюватися ризикових справ.

Телець

У понеділок вас чекає спад енергії. Подбайте про своє харчування, при чому не тільки фізичне. Гороскоп радить завітати до санчастини, візит до якої ви довго відкладали.

Близнюки

Вам доведеться зайнятися вирішенням безлічі наказів та директив. Постарайтеся заспокоїтися, відкинути емоції та на тверезу голову розібратися у всьому.

Рак

Сьогодні вам доведеться подбати про своїх побратимів, які як ніколи потребують допомоги. Не бійтеся зробити щось на шкоду собі — щира підтримка завжди буде оцінена та винагороджена. 

Лев

У понеділок вам варто задуматися про своє майбутнє. У вас є хороший шанс змінити військову посаду на кращу — однак варто докласти чималих зусиль. По можливості, наведіть порядок у власній голові з приводу найближчих планів. 

Діва

Сьогодні вас може чекати важливе відкриття — далеко не всі вміють цінувати те, що мають. Для того, щоб бути зразковим військовослужбовцем у всіх сферах життя, варто проявляти більше подяки до оточуючих. 

Терези

У понеділок вам варто бути обережнішими — можливі конфлікти у військовому колективі. Вони не будуть необгрунтованими — можливо, ваші опоненти просто переживають за вас.

Скорпіон

Сьогодні ви зможуть на повну котушку насолодитися відпочинком після бойового чергування. Проведіть час з найближчими людьми, не думаючи про купу справ і майбутнє робоче навантаженні. 

Стрілець

Можливо, ви не дуже справедливі до людей, з якими проводите більшу частину часу. Задумайтесь, чи завжди вони заслуговують тих грубощів, якими ви розкидаєтеся щодо них. Чи не час змінити тактику?

Козоріг

Сьогодні вас чекає непростий день. Вам може здатися, що ви байдужі оточуючим, а несення служби перестає приносити задоволення. Розслабтеся, видихніть. Ви просто втомилися або потребуєте відпочинку. 

Водолій

Вам варто всерйоз зайнятися власним здоров'ям. На деякий час обмежте себе у вживанні шкідливої їжі й алкоголю. Також дуже важливо знайти час для консультації у військовому шпиталі.

Риби

Сьогодні вас чекає запаморочливий день, наповнений романтичних вчинків. Саме час відкрити свої справжні бойові можливості людині, від якої ви давно шаленієте.