Армійський гороскоп на 27 серпня

26.08.2020
Армійський гороскоп на 27 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знака зірки обіцяють деяке душевне полегшення: напередодні у вас були важкі дні на полігоні, і зараз прийшов час трохи розслабитися та видихнути.

Телець

Гороскоп на четвер для цих воїнів радить більше прислухатися до військового колективу. Ймовірно, він бажає донести до вас якусь важливу інформацію,  тож не ігноруйте спроби завести бесіду.

Близнюки

Поспішайте вирішити всі справи, які напередодні відклали у "довгу скриню". Ваша уповільненість абсолютно не грає вам на руку, тому не варто вдаватись до дезертирства перед важкими завданнями.

Рак

Для вас гороскоп на сьогодні віщує насичений і досить хаотичний день. Вам здаватиметься, що все навколо йде не за статутом. Не впадайте у відчай і не піддавайтеся паніці, краще наберіться терпіння.

Лев

Ви втомилися, і це видно неозброєним оком танкіста. Гороскоп на четвер рекомендує трохи зменшити темп і не поспішати поперед батька в пекло. Пам'ятайте, що ваше від вас нікуди не втече.

Діва

Прийшов час платити за рахунками: ви просто зобов'язані віддячити всім тим, хто старається заради вас і робить щось важливе у вашому житті. Пожертвуйте трохи своїм грошовим забезпеченням.

Терези

Припиніть постійно з ностальгією озиратися на минулі бойові звитяги. Зайва тяга до спогадів заважає вам жити тут і зараз. Подумайте краще над тим, що зробити для поліпшення свого майбутнього.

Скорпіон

Ви останнім часом занадто багато переживаєте через дрібні недоліки військової форми одягу. Гороскоп радить представникам цього знаку Зодіаку  відступити від бажання встигнути все й одразу та трохи відволіктися.

Стрілець

Вам зірки обіцяють довгоочікуваний відпочинок і релакс після бойового чергування. Ви перестанете тягти на собі вантаж, після чого відчуєте неймовірне полегшення.

Козоріг

Представникам цього знака Зодіаку всесвіт радить навчитися більш тонко відчувати своїх побратимів. Ви постійно від них щось вимагаєте та очікуєте неймовірних зусиль. Увійдіть у положення інших і постарайтесь ставитися з розумінням.

Водолій

Вимогливі й іноді занудні полковники просто зобов'язані змінити модель своєї поведінки. Гороскоп на четвер радить вам не провокувати сварок, інакше вони виллються у справжній ураган.

Риби

Останнім часом представники цього знака дуже непередбачувані, причому їм практично не вдається контролювати обстановку на полі бою. Однак, якщо вірити зіркам, цей недолік може зіграти вам на руку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток