Армійський гороскоп на 29 жовтня

28.10.2019
Армійський гороскоп на 29 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Овнам сьогодні краще відмовитися від порушення режиму військової служби. Хороший день для того, щоб зайнятися прибиранням у приміщеннях особового складу.

Телець
Тельцям сьогодні оголосять заохочення. Подякуйте командиру, головне — будьте обережні з гострими предметами під час виконання бойових задач.

Близнюки
Близнюкам захочеться творити. Не важливо де: у клубі, під час тренажів зі стройової підготовки або на вогневій позиції. Головне не втрачайте пильність.

Рак
Ракам день обіцяє приємні сюрпризи й несподівані, але довгоочікувані пропозиції. Присвятіть цей день родині, або вдосконаленню стрілецьких навичок.

Лев
Левам захочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Прекрасна можливість побути сам на сам зі смугою перешкод та плацом.

Діва
День буде напруженим, але головне не втрачати позитивний настрій. Приємна звістка ближче до кінця дня підніме вам настрій і дозволить провести службовий час з користю.

Терези
Терезам треба задуматися про свою другу половинку і її добробуту. Зміна місця дислокації вашого підрозділу навряд чи її порадує. Тож будьте хоробрими та ініціативними.

Скорпіон
У Скорпіонів непростий день. Сварки, конфлікти, чвари. Головна порада дня — не завжди варто висловлювати все, що думаєте про ваших товаришів по службі чи безпосереднього начальника, вголос. 

Стрілець
Стрільцям захочеться погуляти й повеселитися. Але не забудьте перед цим розв'язати службові питання. Догани не щадять нікого.

Козоріг
У Козерогів спокійний і розмірений день. Бережіть руки віддаючи військове вітання без головного убору.

Водолій
Водоліям захочеться трохи посумувати. Але вже в обід вони будуть сповнені енергії, адже після нього вже чекає інструктор з військово-фізичної підготовки.

Риби
Рибам доведеться зіткнутися з якоюсь проблемою, але ваш бойовий побратим швидко вам допоможе.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток