Армійський гороскоп на 6 лютого

05.02.2020
Армійський гороскоп на 6 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цей день обіцяє бути сприятливим у комунікаційних питаннях: ви легко зможете вирішити суперечки на службі та будете в центрі уваги. Проте ваша активність може спровокувати плітки й заздрощі. Тому будьте обачним — не зазнавайтеся, бо заздрісні люди здатні вам добряче насолити.

Телець
Цього тижня вам усміхнеться удача на службі: готуйтеся до перспективних завдань від командира. Проте надмірна цікавість колег може усе зіпсувати, тож поки що свої плани тримайте при собі. А ще варто попіклуватися про себе, особливо наприкінці тижня. Зніміть напруження після інтенсивної роботи за допомогою релакс-програми.

Близнюки
Щоб досягти успіху, варто ризикнути! Це стосується не тільки служби, а й романтичних знайомств. Сьогодні самотні Близнюки мають усі шанси зустріти споріднену душу. Якщо вас переповнює радість, не стримуйтесь – поділіться емоціями з іншими.

Рак
Варто скористатись нововведеннями на роботі для кар’єрного зростання. Середа — сприятливий день для робочих звершень та переговорів із командиром. Тож підхоплюйте ініціативу та шукайте нові точки дотику з начальством.

Лев
Цей день — успішний у фінансових справах, тож очікуйте на премію. Її краще відкласти на майбутню поїздку під час відпустки. Але будьте обережні із витратами, щоб не залишитись біля розбитого корита.

Діва
Сьогодні будьте особливо обережні під час тренувань із покращення фізичної підготовки. Є ризик дістати травму. Якщо у вас є незавершені справи на службі або ж не виконані обіцянки перед побратимами — присвятіть другу половину дня розв'язання цих питань.

Терези    
День сприятливий для спілкування і засвоєння нової інформації. Частіше робіть перерви на службі, а якщо це неможливо — обговорюйте ідеї та плани в мережі з командиром чи побратимами. Можливо, на вас чекає підвищення по службі.

Скорпіон
Ваша схильність до стрімких дій призведе до того, що деталі, пов’язані з питаннями служби, залишаться за кадром. Через що можуть виникнути несподівані перешкоди. Є ризик погіршення здоров'я. Тож відмовтесь від швидких обідніх перекусів у кафетерії. А якщо почуватиметесь погано, то не бійтеся звернутися за допомогою до санчастини чи шпиталю.

Стрілець
Тримайте свої плани при собі та не розповідайте про них колегам, яким не довіряєте. Адже ваші недоброзичливці можуть нашкодити у службових питаннях. Цей тиждень сприятливий для втілення робочих планів — перед вами відкриються великі перспективи, але доведеться пожертвувати вільним часом та вихідними заради розквіту військової кар’єри. 

Козоріг
День для вас напрочуд вдалий! Сюрприз варто очікувати в особистому житті – ваше нещодавнє знайомство переросте у велике та світле почуття. На службі справи також підуть угору – вашу продуктивність та ініціативність помітить командир.

Водолій
Особливу увагу слід звернути на службові питання. Це сприятливий час для кар'єрних зрушень, тож не втрачайте можливості поспілкуватись із командиром. Привести думки до ладу та заспокоїти нерви допоможе фізична підготовка та довгі прогулянки на свіжому повітрі.

Риби
Цей день буде дуже виснажливим: вирішення чекає безліч службових справ. Проте допомога прийде вчасно від командира та товаришів, тож усі вершини буде подолано. Також зверніть увагу на покращення військового вишколу. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток