Армійський гороскоп на 8-9 лютого

Армійський гороскоп на 8-9 лютого

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сили, вміння та здібності, якими володієте, будуть потрібні. Тож можете розраховувати на гарні результати у своїй роботі. Головне — не надто занурюватися в дрібниці, які сильно відволікають від службових справ.

Телець
Цілком імовірно, що доведеться багато працювати, однак військовим це по зубах. Фінансові перспективи, що виникають перед вами, виявляться настільки привабливі, що втоми не відчуєте. 

Близнюки
Досить сприятливий день очікується для тих, хто готовий докласти максимальних зусиль для досягнення цілей. Будьте готові до того, що доведеться робити неординарні вчинки й, можливо, йти на ризик.

Рак
Непорозуміння, які виникають на службі, здатні затьмарити ваш настрій, але все це буде швидко, тож ви маєте всі шанси для того, щоб поліпшити своє матеріальне становище. У всьому намагайтеся триматися золотої середини.

Лев
Сьогоднішній день зробить Вас більш упертими і послідовними, допоможе довести до кінця задумані службові питання. Може посилитися інтерес до гарантій надійності і якості виконання наказу командира.

Діва
Саме час навести мости, які ви під впливом емоцій самі ж і спалили. Навколишні прислухаються до вас, ваші поради мають для них чималу цінність, тому стежте за кожним своїм словом і дією.

Терези
Останнім часом у вас було дуже багато роботи, що позбавляла сну і відпочинку. На щастя, цей період закінчується. Варто пам’ятати, що у здоровому тілі, здоровий дух, тож відновлюйтесь не тільки фізично, але і духовно.

Скорпіон
Ваші нові починання, будуть гідно оцінені вищим керівництвом. Тому не розслабляйтеся, намагайтеся і далі направляти свою енергію у вірному напрямку.

Стрілець
Багато чого зараз залежить від вашої цілеспрямованості, важливо правильно визначитися з пріоритетами й чітко слідувати своїм принципам. Сміливо можете звертатися до свого командира не тільки з пропозиціями, але і проханнями.

Козоріг
День поверне Вам спокій і впевненість, або знизить рівень тривожності. Залежність від зворушливих тем стане слабшим, але не варто думати, що ви остаточно від неї позбулися. Тож не втрачайте пильність та реакцію снайпера.

Водолій
Відмовтеся сьогодні від фізичних навантажень. Навіть якщо регулярно відвідуєте тренажерний зал. Вам потрібен повноцінний і комфортний відпочинок та прогулянки на свіжому повітрі.

Риби
Сьогодні вам краще послабити самоконтроль, пустити на самоплив справи та забути про ситуацію, яка ніяк не вирішиться. Корисно змінити обстановку або напрям інтересів.