Армійський гороскоп на 9 березня 2021 року

08.03.2021
Армійський гороскоп на 9 березня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
День буде сприятливим для поточної роботи та зустрічей із колишніми побратимами. Тим, хто планує увечері взяти участь у спортивно-масових заходах, зірки радять не перевтомлюватися.

Телець
Вдалий день для засвоєння нової інформації та удосконалення військових навичок. Не лінуйтеся та скористайтеся можливістю поїхати у відрядження чи на навчання.

Близнюки
У першій половині дня зірки віщують важливу зустріч, яка згодом позитивно вплине на вашу військову кар’єру. Також високі шанси сьогодні розв'язати службові питання.

Рак
У службових справах варто бути обережним. Та все ж у спілкуванні з вищим керівництвом слід проявити ініціативу, така сміливість дасть плоди у майбутньому.

Лев
Інтуїція сьогодні загостриться, тож не втратьте нагоди скористатися цим у спілкуванні з командиром. Відверта розмова допоможе розв'язати гострі питання. Також день сприятливий для самоосвіти.

Діва
Знайдіть час для підлеглих та дізнайтеся, що їх турбує. Це допоможе покращити робочу атмосферу. Вечір проведіть в родинному колі.

Терези
Сприятливий час для укладання домовленостей, тож не втратьте нагоди написати рапорт на короткочасну відпустку. Бережіть здоров'я, особливо уважно стежте за тим, що їсте під час обідньої перерви. 

Скорпіон
Не варто встрявати у чужі чвари. Сьогодні легко вдасться уникнути суперечок із побратимами. Чимало клопоту завдадуть службові справи та паперова робота.

Стрілець
День не надто сприятливий для роботи з особовим складом — можливі конфлікти та непорозуміння. Краще взятися за документацію. Імовірно вдасться вирішити складні завдання та довести до кінця розпочате раніше.

Козоріг
Якщо ви занудьгували, закцентуйте на позитивних моментах військової служби. Пам’ятайте, що ви завжди можете змінити на краще неприємну ситуацію.

Водолій
Фінансові справи варто перенести на інший день — є шанс зробити суттєву помилку через неуважність. Віддайте перевагу розв'язання службових питань.

Риби
Сьогодні на вас чекає несподівана звістка від командира. Новина, швидше за все, буде приємною і стосуватиметься професійного зростання.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток