Бій у місті по-новому! Чому вчать штурмовиків у Старичах?

Бій у місті по-новому! Чому вчать штурмовиків у Старичах?

На Львівщині десантники активно відточують майстерність на полігоні. Застосовують також і нові методики тренувань, що дає хороші результати.

Чому зараз навчаються бійці 80-ї десантно-штурмової бригади в ефірі Армія ФМ розповів Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

Як повідомив військовий журналіст, чималу увагу приділяють веденню бою в місті, адже, з огляду на досвід війни на Донбасі, саме такі навички вкрай були потрібні у 14-15 роках  при звільненні населених пунктів Луганщини та Донеччини. Добре знаний у війську навчальний комплекс для ведення бою в місті збудований за світовими стандартами. Він зведений на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Старичах. Тут постійно тренуються армійці з різних військових частин.

"На кожному польовому виході десантники намагаються якомога більше уваги приділяти бойовій стрільбі та тренувальним елементам ведення бою в місті. Інструктори пильнують за виконанням кожного елементу. Навчають правильно пересуватися зі зброєю, штурмувати будівлю, страхувати товариша, надавати першу медичну допомогу та проводити евакуацію. Більшість інструкторів пройшли найгарячіші точки Донбасу, а саме Луганський та Донецький аеропорти, захищали промзону під Авдіївкою тощо", - зазначив Ануфрієв.

Він також наголосив, що військові 80-ї бригади комбінують тренування на полігоні. Під час ведення бою в місті використовують систему “MILES” зі сліпими набоями та вибухівкою, а також застосовують бойову техніку.

Старші офіцери командування бригади переконані, що лише активне та максимально наближене до реальності тренування дасть змогу успішно виконати бойові завдання та зменшить ризик дістати поранення.

Військовий журналіст додав, що вже до кінця цього року у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки планують значно розширити навчальний комплекс «Бій в населеному пункті». Це дасть змогу залучати більше особового складу та відпрацьовувати ще більше елементів.