День з 56-ою окремою мотопіхотною Маріупольською бригадою

День з 56-ою окремою мотопіхотною Маріупольською бригадою

Чергові факти про наші бригади. Цього разу пропонуємо вам дізнатися про 56-ту окрему мотопіхотну Маріупольську бригаду.

1. У лютому 2015 року розпочала своє формування 56-та окрема мотопіхотна бригада з мобілізованих військовослужбовців. Згодом до складу бригади увійшли 23, 21, 37-й батальйони.

2. Від початку створення частини особовий склад виконував бойові завдання в секторі «М»: Маріуполь, Широкине, Водяне, Павлопіль, Гнутове. За деякий час бригада отримала пункт постійної дислокації – Маріуполь.

3. За 3 роки бригади змінилось 3 командири:

2015 – Мельник Андрій  Вікторович;

2016 – Перець Сергій Степанович;

2018 – Іванов Ігор В’ячеславович.

4. У 2017 році військова частина тримала під наглядом Кримські рубежі. А військовослужбовці 23-го та 37-го батальйонів і розвідники продовжували виконувати бойові завдання в зоні АТО.

5. У 2017 році виходить книга Олексія Петрова (колишнього бійця 37-го бату) «Кофе со вкусом пепла». Саме в ній автор описав те, що відбувалося в зоні АТО у 2015 році, та про будні бійців на війні.

6. На 3-тю річницю в бригаді розробили та випустили свій бригадний нагрудний знак. Нагороджуються ним військовослужбовці, які проявили сумлінність у виконанні службових обов’язків та не менше ніж рік прослужили в частині.

7. Цього ж року, на День Незалежності України, Президент Петро Порошенко вручив командиру бригади новий бойовий прапор. 56-та бригада отримала нове найменування – Маріупольська.