ЯК ПРОХОДИТЬ ВОДОХРЕЩА В АТО

19.01.2018
ЯК ПРОХОДИТЬ ВОДОХРЕЩА В АТО

Спеціальний кореспондент Армії ФМ Віталій Саранцев розповів, як Водохреща відзначають у районі проведення антитерористичної операції.

 

 

 

 

«Наша група сьогодні працює у Луганській області. Ми знаходимося на березі річки Сіверський Донець і спостерігаємо, як військовослужбовці, які мають кілька годин вільного часу, планують купатися в ополонці. Є певна кількість людей, які вирішили приєднатися до цього свята. Ну і, звичайно, відбулася молебень, священик провів службу, освятив воду», — зазначив Віталій Саранцев.

Також спеціальний кореспондент зауважив, що навіть складні погодні умови не завадили сьогодні військовослужбовцям зануритися в ополонку.

«Не дивлячись на те, що температура опустилася до позначки -10°С, сніг та вітер, бажаючих окунутися в ополонці багато. Річка Сіверський Донець не замерзла», — зауважив спеціальний кореспондент.

Також Віталій Саранцев додав, що і сам збирається зануритися у крижану воду:

«Для мене це вже досить давня традиція і вже другий рік Водохреща я буду відзначати у районі проведення антитерористичної операції», — додав він.

Як відомо, сьогодні 19 січня православні християни відзначають свято Водохреща. У цей день закінчувалися святки, відбувалося освячення водойм, купалися в ополонці і починали готуватися до весільного сезону.

 

 

Слухайте ефір за посиланням:  https://soundcloud.com/armyfm/pryame-vklyuchennya-z-spetskorom-vtalm-sarantsevim190118

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток