На тебе чекає Придністровський Гобітон

21.06.2019
На тебе чекає Придністровський Гобітон

Відпустка вже на носі, а ти й досі вагаєшся де її провести? Слухай поради від слухачів та колективу Армія FM! Гайда Мандрувати! Путівник на хвилях першого військового радіо!

 

 

 

 

Якщо ти палкий шанувальник кінострічки "Володар Перснів" і мрієш на власні очі побачити будинок гобітів — не поспішай вирушати до Нової Зеландії. В Україні на тебе чекає Придністровський Гобітон.

Середньовічне містечко у Миколаївському районі Львівської області зачаровує своєю містичністю та історією. Дослідження підтверджують, що тут були поселення білих хорватів і навіть неандертальців. Також тут виявлено найстарше поселення у печерах материкової України. Воно знаходилося на цих теренах понад 45 тисяч років тому.

Тут цікаво прогулюватися, фотографуватись і проходити крізь унікальні скелясті отвори. Вирушати в таку подорож краще на власному авто, обладнаним GPS-навігатором чи організованим автобусом. Піша мандрівка або добирання рейсовими автобусами будуть до снаги лише досвідченим мандрівникам.

Тож налаштовуйся на містичну, але дуже захоплюючу подорож і гайда на Львівщину, тобі сподобається! Путівник на хвилях Армія FM!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток