Юні активісти передали волинським військовим маскувальні сітки та обереги

17.01.2020
Юні активісти передали волинським військовим маскувальні сітки та обереги

Волинські школярі в межах акції Захисти захисника подарували військовим 14-ї окремої механізованої бригади князя Романа Великого маскувальні сітки, листівки та обереги. Так школярі подякували оборонцям України. Більше про патріотичну акцію знає наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

“Вітаю, студіє! Західна Україна завжди славилась високим рівнем патріотизму та любові до своєї держави. І традиції примножують представники волинських навчальних закладів. Торік оперативне командування “Захід” спільно з Волинським обласним військкоматом та органами місцевого самоврядування започаткували акцію “Захисти захисника”, – повідомив Віктор Ануфрієв.

Військовий журналіст зазначив, що з листопада учні шкіл, навчально-виховних комплексів, профліцеїв, а також вищих професійних училищ плели маскувальні зимові сітки. Загалом юні активісти виготовили 62 сітки, 25 з яких уже передали військовим частинам оперативного командування “Захід”, 3 відправили волинській бригаді територіальної оборони, а решта дістались захисникам 14-ї окремої механізованої бригади.

Крім того, дітлахи подарували армійцям саморобні обереги: ляльки-мотанки та листівки, аби ті зігрівали воїнам серце і душу  та захищали від ворожих куль.

Зустріч відбулась у Волинському обласному військовому комісаріаті. Там військовики отримали подарунки від школярів і в знак подяки запросили дітей до армійського столу, а також надали їм можливість повправлятись у складанні та розкладанні автомата.

Нагадаємо, особовий склад 14-ї окремої механізованої бригади більше ніж останні пів року виконував бойові завдання на Сході України. Повернулись військові перед новорічними святами. Відпочивши у відпустках, армійці знову стануть до виконання своїх бойових завдань.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток